Jsme rodinná firma, která už přes 20 let nabízí své služby v oblasti VODY-TOPENÍ-PLYNU.

Začátek naší činnosti spadá do roku 1991, kdy současný majitel začal podnikat v oboru instalatérství, topenářství. Postupem času začal zajišťovat také servis a opravy kotlů i ohřívačů jako fyzická osoba Emil Slabý – VoToP.

V roce 2005 byla založena společnost VOTOP PRAHA s.r.o., která během několika let rozšířila svou činnost o kominické práce.

V současné době máme několik kvalifikovaných instalatérů, topenářů a servisních techniků, kteří jsou každoročně proškolováni výrobci kotlů, ohřívačů a též dodavateli technických výrobků. Naši zaměstnanci opakovaně absolvují potřebná školení na montáž a servis vyhrazených plynových a elektrických zařízení. Samozřejmostí jsou školení z oblasti bezpečnosti práce, práce ve výškách, školení řidičů atd.

Naše firma je členem Cechu topenářů a instalatérů /CTI/ a členy Sdružení pro  zemní plyn.

Jsme VOTOP Praha, VODA – TOPENÍ – PLYN

Provádíme veškeré topenářské a instalatérské práce, dodávky a montáže zařizovacích předmětů, dodávky a montáže kotlů, ohřívačů, tepelných čerpadel vč. uvedení do provozu a pravidelného ročního servisu, kontroly plynových topidel a zářičů.

Poskytujeme záruční opravy na většinu značek kotlů na našem trhu. Provádíme kontroly a čištění komínů. Spolupracujeme s revizními techniky a zajišťujeme revize plynu a komínu. Dále spolupracujeme s projektanty a jsme schopni zajistit zednické práce.

Vedlejší činností naší firmy je prodej náhradních dílů hlavně na kotle Ariston a Immergas a jiné. Prodáváme také náhradních díly na krbová kamna maďarského výrobce Wamsler.

Klademe důraz na kvalitu použitých materiálů a kvalitu provedených prací.

Působíme v oblasti Prahy a středočeského kraje. Po domluvě vyjíždíme i dále.

Při hledání řešení Vašeho problému Vám rádi poradíme. Nejlepší je předem domluvená osobní návštěva v sídle naší firmy, kde spolu najdeme vhodné řešení.

Havarijní služby momentálně neposkytujeme, ale našim stálým zákazníkům se snažíme pomoci co nejdříve bez rychlostních příplatků.

Něco z naší historie